Obchodní dům D E B E N H A M S je mezinárodní módní společnost, která je známá svým kompetentním poradenstvím a nadšením pro módu. D E B E N H A M S, jako specialista na kvalitu, hledá do svého týmu talentovaného Store Managera s potenciálem a ambicí kariérního růstu.

Jste nadšení fanoušci módního průmyslu? Jste zaměřeni na výsledky? Jste zkušený retail manager a specialista na zákaznický servis? Komunikace v anglickém jazyce je pro Vás zábavou? Lákají Vás nové výzvy? Chcete být vzorem a jít příkladem?

Pak pro Vás máme exkluzivní příležitost, stát se součástí naší společnosti a budovat si svou vlastní profesní kariéru na pozici:

Store Manager

Váš profesní profil:

-          Min. SŠ vzdělání s maturitou
-          Min. 2 roky praxe v oděvním průmyslu
-          Min. 2 roky praxe na pozici Store Manager
-          Výborná znalost anglického jazyka podmínkou
-          Orientace na výsledek – KPI (Key Performance Indicator)
-          Zkušenosti s vedením, motivací a rozvojem úspěšného prodejního týmu
-          Zkušenosti se zákaznickým servisem a psychologií prodeje
-          Aktivní přístup k práci, časová flexibilita
-          Výborné organizační schopnosti
-          Zodpovědnost, samostatnost
-          Schopnost spolupracovat
-          Kladný vztah k oděvnímu průmyslu

Náplň pracovní pozice:

-          Úzká spolupráce s pracovní pozicí: Junior Brand Manager, Floor Manager, Visual Manager, Logistic
-          Průběžné sledování denního budgetu, plnění prodejních cílů, kontrola denní uzávěrky
-          Odpovědnost za dodržování obchodní a marketingové politiky společnosti
-          Trénink personálu v zákaznickém servisu, v prodejních dovednostech a psychologii prodeje
-          Motivace personálu k plnění denních cílů
-          Rozdělování denních úkolů a kontrola jejich plnění
-          Krátkodobé denní práce na pokladně
-          Odpovědnost za plynulý chod celého obchodního domu
-          Řízení a dohled stavebních úprav prodejní plochy
-          Plánování docházky zaměstnanců, příprava podkladů pro mzdy
-          Administrativní činnosti, reklamace, inventury

           více o pracovní pozici Vám rádi sdělíme na pracovním pohovoru

Nabízíme:

-          Perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti v centru města Prahy
-          Motivující platové ohodnocení a bonusy závislé na výsledcích
-          Nástupní plat 33.000,- Kč až 37.000,- Kč / měsíc
-          Odpovědnou a různorodou práci
-          Zaměstnanecké benefity
-          Možnost kariérního růstu
-          Přátelskou atmosféru
-          Hlavní pracovní poměr

V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete naše výše uvedené požadavky, budeme se těšit na Váš životopis. Nástup na pozici je možný ihned. Do předmětu zprávy prosím uvádějte název pozice: Store Manager. Děkujeme

Kontaktní osoba: Irena Černohousová / irena.cernohousova@mestrahouse.cz